رئیس حوزه‌های علمیه خواهران غرب کشور با بیان اینکه وضعیت عفاف و حجاب در جامعه نیازمند بررسی‌های میدانی، تحلیلی و عمیق است گفت: “کشف حجاب در خودرو” معلول تبلیغات دشمنان نظام از طریق ماهواره و فضای مجازی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، حجت‌الاسلام سید محمدحسن فاضلیان بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه هفته عفاف و حجاب را پشت سر گذاشتیم، در خصوص رعایت عفاف و حجاب در خودرو اظهار داشت: موضوع عفاف و حجاب مسئله‌ای قابل گذشت نیست.

وی با اشاره به اینکه موضوع عفاف و حجاب مبحث روز جامعه است، افزود: در این راستا باید بررسی‌های میدانی، تحلیلی و عمیق انجام شود.

فاضلیان با بیان اینکه در ایران هزاران نفر در راستای حمایت از حجاب و عفاف شهید شده‌اند، افزود: چه طور شده که در نظام جمهوری اسلامی ایران بعد از گذشت چهل سال کسانی که هزاران شهید در راه حجاب و عفاف دادند بر سر اینکه آیا وسیله نقلیه حریم خصوصی هست یا نیست بحث می‌کنند؟

رئیس حوزه‌های علمیه خواهران غرب کشور با تأکید بر اینکه “آیا می‌شود درون خودرو روسری بر سر داشت یا نه” معلول تبلیغات خارجی و داخلی دشمنان نظام از طریق آنتن‌های ماهواره و فضای مجازی است، گفت: صدها شبکه مخرب در راستای از بین‌بردن اعتقادات نسل جوان، عفاف و حجاب و هویت ملی، مذهبی و قرآنی نظام جمهوری اسلامی ایران اقدام می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه تبلیغ خانواده‌ستیزی و خانواده‌گریزی از جمله آثار مخرب این شبکه‌ها است، تصریح کرد: در نتیجه بالا رفتن سن ازدواج، افزایش آمار طلاق و اختلاف بین زن و شوهر حاصل می‌شود. دشمن با تهاجم، توطئه و شبیخون فرهنگی چنین وضعیت اجتماعی در جامعه ما فراهم کرده است.