رضوانه دباغ : امروزه دشمنان با استفاده از ابزار رسانه‌ای خود در قالب جنگ نرم به‌دنبال تغییر فرهنگ اسلامی و کشف حجاب هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، رضوانه میرزا دباغ ظهر امروز در همایش دانش آموزی لشکر فرشتگان در رشت اظهار داشت: اتفاقات رخ داده در موزه عبرت، عمق تفکر انقلابی و نگرش عمیق حضرت امام خمینی(ره) را نشان می‌دهد و در خصوص حجاب به دشمن شناسی  کمک می‌کند.

فرزند بانوی مبارز مرضیه دباغ حدیدچی با اشاره به نقش مادران در تربیت فرزندان بیان داشت: مادران سرزمین اسلامی ایران با صبر و فداکاری خود شهدای 8 سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم را تربیت کردند.

وی با بیان اینکه در زمان طاغوت صدای اعتراض مسلمانان و مردم ایران به گوش جهان نمی‌رسید و ملت ایران به‌تنهایی و با رهبریت امام (ره) رژیم ظالم پهلوی را شکست دادند گفت: انقلاب اسلامی کشتی نجات مردم ایران از دریای ظلم پهلوی بود.

میرزا دباغ با اشاره به اینکه راه امام خمینی(ره) باید سرلوحه راه تمام آزادی‌طلبان دنیا قرار گیرد عنوان داشت: مقابله حضرت امام خمینی (ره) با رژیم پهلوی می‌تواند الگوی مقابله با ظلم در عالم باشد.

وی با بیان اینکه رژیم پهلوی برای شکنجه مخالفان خود افرادی را تربیت کرده بود اذعان داشت: شکنجه‌گران به معترضان به رژیم پهلوی حتی به زن‌ها و کودکان رحم نمی‌کردند.

فرزند بانوی مبارز مرضیه دباغ حدیدچی با اشاره به جنایت‌های گروهک کومله و گروهک منافقین در اوایل انقلاب ابراز داشت: افراد این گروهک‌ها در مراسم‌های عروسی خود سر افراد انقلابی را به‌عنوان هدیه به یکدیگر می‌دادند.

وی با اشاره به جناح بندی‌های سیاسی امروز در کشور ایران گفت: اگر افراد یکی از جناح‌های سیاسی به توطئه‌های دشمنان بی‌توجه باشند رژیم صهیونیستی و آمریکا، باز فجیح‌ترین جنایات را در قبال ملت ایران انجام می‌دهند.

دباغ با اشاره به موزه عبرت که در زمان حکومت پهلوی، زندان زنان و بعد زندان کمیته مشترک ضد خرابکاری نام داشت بیان داشت: بازدید از این موزه باعث شناخت هر چه بیشتر ظلم‌های دشمنان در زمان انقلاب می‌شود.

وی با بیان اینکه در زمان طاغوت حجاب را می‌دریدند و به‌زور از زنان کشف حجاب می‌کردند عنوان داشت: امروزه دشمنان با استفاده از ابزار رسانه‌ای خود در قالب جنگ نرم به‌دنبال تغییر فرهنگ اسلامی و کشف حجاب هستند.

دباغ با اشاره به اینکه حجاب یک محبت الهی است که تنها در دین اسلام به‌طور کامل به بانوان هدیه داده شده است گفت: در زیر شکنجه‌های مزدوران پهلوی نه تنها از بانوان کشف حجاب می‌شد بلکه شخصیت و حجاب آنان مورد تمسخر قرار می‌گرفت.

وی با اشاره به سخنان امام خمینی(ره) که جوانان را وارثان انقلاب اسلامی می‌دانستند خاطرنشان کرد: دختران جوان کشور اسلامی ایران با حفظ حجاب خود مانع غلتانده شدن ایران به سوی فرهنگ‌های غربی و شرقی می‌شوند.

وی با بیان اینکه وظیفه همگان است که جایگاه خود را در حرکت انقلاب پیدا کنند گفت: گوش دادن به فرمایشات و رهنمودهای مقام معظم رهبری می‌تواند برای هر شخصی مشخص کننده وظیفه او در قبال انقلاب باشد.